O mnie

Cześć,
Witam na mojej stronie internetowej. Nazywam się Robert Latos, i z wykształcenia jestem farmaceutą. Stworzyłem tą stronę internetową, gdyż dostrzegłem (głównie wśród znajomych i rodziny), że temat kolagenu staje się coraz bardziej popularny. Idą za tym dwa czynniki:

  • z każdym rokiem coraz więcej osób uprawia jakiś sport (siłownia, fitness, bieganie, tenis, koszykówka itd.). Jest to związane z rosnącą świadomością społeczeństwa, że siedzący tryb życia może prowadzić do wielu groźnych chorób. Z drugiej jednak strony, aktywny tryb życia też obciąża nasz organizm, w tym m. in. stawy. Dlatego, jeśli nie chcemy mieć z nimi problemów na starość, to powinniśmy o nie dbać. W takich sytuacjach kolagen jest świetnym rozwiązaniem.
  • drugim czynnikiem wpływającym na rosnącą popularność kolagenu, jest coraz większy poziom dbania o własną urodę. W tym zakresie białko kolagenowe również jest świetnym rozwiązaniem, gdyż wpływa pozytywnie na naszą skórę, robiąc ją bardziej jędrną i pozbawioną zmarszczek.

Wielu producentów suplementów również dostrzegło ogromy potencjał w rynku kolagenu. Dlatego obecnie w sprzedaży posiadamy niezliczoną ilość produktów na bazie tego białka. Problem polega na tym, że zwykłej osobie ciężko jest się w tym odnaleźć. Dlatego aby Wam pomóc w wyborze stworzyłem ranking kolagenów, które według mnie działają. Nie poszedłem drogą na skróty robiąc tylko prosty ranking z kilkoma produktami. Na mojej stronie internetowej znajdziesz szeroki opis każdego ocenianego produktu, wraz z wyszczególnieniem jego wad i zalet.

Ponadto opisałem czym powinien charakteryzować się kolagen na stawy, a czym kolagen na zmarszczki. Poza tym stale publikuję nowe artykuły na moim blogu, gdzie bardzo szeroko poruszam całe zagadnienie kolagenu, jego typów, zastosowań itd.

Wierzę, że tak kompleksowa wiedza będzie dla Ciebie pomocna.

Jeśli brakuje Ci tutaj jakichś informacji, lub po prostu chciałbyś się ze mną skontaktować w jakiejś sprawie, to śmiało możesz do mnie napisać na adres robert.latos89@gmail.com .